O Nas

HR project – to firma, której głównym założeniem jest profesjonalizm i oryginalność projektów.Nasze doświadczenie pozwala na wykreowanie miejsca idealnego. Pragniemy, aby nasze rozwiązania projektowe były funkcjonalnie dopracowane w najdrobniejszym detalu, osiągając tym samym estetyczny ideał.

Indywidualne podejście do każdego projektu to dla nas wyzwanie i pasjonująca droga, na której budujemy zaufanie i tworzymy projekt zgodny z oczekiwaniami Klientów, dbając o ich czas, wygodę i poczucie wyjątkowości.
Państwa zadowolenie jest dla nas największym sukcesem.

Współpracujemy z rzetelnymi firmami wykonawczymi. Jesteśmy w stanie zrealizować Państwa wnętrze od koncepcji wstępnej poprzez projekt wykonawczy, nadzór autorski, po kompleksową realizację „pod klucz”.

Realizujemy projekty na terenie całego kraju, przede wszystkim Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby, Karpacza, Zgorzelca i Wrocławia.

 

Gwarantujemy profesjonalizm i konkurencyjne ceny!

halina-i-rafal

Halina Polak – manager i koordynator | Rafał Feliks – architekt wnętrz

                                                                       www.rafalfeliks.com

Współpraca

Jako pracownia projektująca wnętrza ściśle współpracujemy z deweloperami, firmami budowlanymi i dostawcami materiałów wykończeniowych. Bez tego nasze wizje i pomysły pozostawały by tylko projektami. Wybrani przez nas partnerzy zamieniają nasze idee w rzeczywistość. Realizację naszych projektów powierzamy tylko najlepszym.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z HR Project to zapraszamy do kontaktu z nami kontaktu z nami.

Współpracujemy z:

sk-logo-10-8
W sercu uzdrowiska

Mieszkania w Dziwiszowie

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress